Mounfild sekačky

Zahrada bez sekačky je jako tělo bez duše. Sekání trávy je mnohdy příjemná činnost plná relaxu a pohody6601721-zahradni-traktor-sekacka-mountfield-rider-xf-140-hd-1. Tento zážitek si pochopitelně mnoho nevychutnají majitelé starých a nevýkonných sekaček, ale majitelé Mounfild sekačky. Čím jsou jejich sekačky tak dobré. Je to především vývoj a tradice, která po dlouhé roky vyvíjí sekačky tak, aby bylo sekání nenáročné a vy jste byli s výsledkem vždy spokojeni.

 

Značka je provázena prvotřídní kvalitou, ať už máte malou zahradu nebo velkou zahradu, tak vždy je zapotřebí, aby vám sekačka dlouho věrně sloužila. Výsledkem by měl být vždy skvěle posekaný trávník. Sekačky z Mounfildu jsou oblíbené u každého majitele zahrady. Proč se spoléhat na neznámé značky sekaček. Je lepší nakoupit kvalitní sekačky u nich a mít jistotu, že nakupujete kvalitní produkt.

Mounfild sekačky jsou tu s Vámi již více než mnoho let

4575536-zahradni-trakturek-traktor-mountfield-motor-tl-mazany-16hp-1 A za ty roky jsme pro vás připravili stovky zajímavých akcí. K sekání trávy pro vás máme běžné sekačky i sekačky s vlastním pohonem. V případě velkým ploch pro sekání jsou vhodné traktůrky, které se postarají o rychlé posekání bez námahy. Tyto sekačky jsou vybaveny velkým sběrným košem, do kterého se vejde velký objem trávy.

 

4919510-elektricka-sekacka-mountfield-3Velkým hitem jsou mulčovací Mounfild sekačky. Výhody spočívají především v absenci sběrného koše, který je nahrazen systémem, který trávu rozseká na tak drobné kousky, které se snadno rozloží a pohnojí samotnou zem. Mulčovací Mounfild sekačky jsou rovněž dostupné ve verzích pro majitele velkých i malých zahrad.

 

mountfield_mPokud často sekáte vysokou trávu nebo trávu na těžko přístupných místech, tak jsou nejlepším řešením motorové kosy, které jsou velmi výkonné a poradí si bez problémů i s tou nejvyšší trávou. Pokud nejste rozhodnuti o výběru sekačky, tak můžete jakoukoliv z našich prodejen alespoň navštívit a naše sekačky si prohlédnout. Náš personál vám vždy s výběrem sekačky pomůže.